Kruszewnia
Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus

WRZESIŃSKA GRUPA INWESTYCYJNA PLUS


DEWELOPER GODNY ZAUFANIA



Wrzesińska Grupa Inwestycyjna PLUS to sprawdzony i zaufany deweloper z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań i domów szeregowych.

Kompleksowo realizujemy wszystkie procesy deweloperskie, począwszy od zakupu nieruchomości, poprzez projektowanie we współpracy ze sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi, nadzór nad należytym wykonawstwem obiektów, kończąc na przekazaniu gotowego mieszkania. Nasza oferta obejmuje także profesjonalne zarządzanie nieruchomościami – obsługujemy zarówno wspólnoty mieszkaniowe, jak i nieruchomości komercyjne.

Szmaragdowe Przedmieście

ponad 1000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

713

ODDANYCH MIESZKAŃ

15 lat

DOŚWIADCZENIA


Początki naszej działalności związane są z budową osiedli mieszkaniowych i domów szeregowych na terenie Wrześni, w tym popularnego i renomowanego osiedla Szmaragdowe Przedmieście. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do zwiększenia zasięgu o miejscowość Kruszewnia, gdzie realizujemy największy i najbardziej ambitny projekt w naszej historii – osiedle Kruszewnia. Bliskie sąsiedztwo takich miast jak Swarzędz i Poznań sprawia, że jest to niezwykle przyszłościowe i dynamicznie rozwijające się miejsce.

Ideą prowadzenia firmy jest wznoszenie atrakcyjnych wizualnie, a zarazem funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w oparciu o wysokiej jakości materiały. Chcemy, by nasze mieszkania spełniały oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy świadomi, że Klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, dlatego każdy pracownik naszej firmy działa w oparciu o jeden cel: ZADOWOLENIE KLIENTA.

Sprawdź nasze dotychczasowe inwestycje i dowiedz się więcej na: www.wgiplus.pl


kruszewnia


POZOSTAW SWOJE DANE

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ




Podając swoje dane zgadzasz się na kontakt wyślij

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

ul. Szkolna 3
62-300 Września

Zapraszamy do biura sprzedaży od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00



+48 883 285 285
Realizacja venit.pl